شرکت سینا پیشگام برنامه‌ی مداوم برای افزایش تعداد و کارایی سرمایه‌های انسانی خود دارد؛ از سال گذشته فرایند جذب مرتب برای تکمیل سرمایه‌های انسانی خود در زمینه‌های بازرگانی، تحقیق و تولید، بازاریابی و مارکتینگ و اداری را شروع کرده است. از افرادی که علاقه‌مند به ورود به صنعت دارویی کشور هستند و یا در رشته‌های مدیریت، داروسازی، شیمی دارویی و آزمایشگاهی تحصیل کرده اند، دعوت به همکاری می‌کند.

فرآیند جذب و همکاری

اگر تمایل دارید با سینا پیشگام همکاری کنید، اولین قدم ارسال رزومه به بخش منابع انسانی می‌باشد. شما رزومه های خود را می‌توانید از طریق وب‌سایت های کاریابی و یا به صورت مستقیم برای ما ارسال کنید. حتما اگر قصد ارتباط مستقیم دارید در عنوان ایمیل نام و موقعیت شغلی مورد نظر را یادداشت فرمایید. آدرس ایمیل: info@sinapishgamdarou.com

وقتی رزومه را ارسال کردید، مسئولان منابع انسانی، مهارت‌ها و توانمندی‌های شما را بررسی می‌کنند. اگر این ویژگی‌ها با موارد درخواستی برای شغل تطابق داشته باشد و مورد تایید قرار بگیرد، رزومه شما برای بخش متقاضی سرمایه انسانی ارسال می‌شود و در صورت تائید، وارد مرحله بعدی یعنی دعوت به مصاحبه‌می‌شوید.

پس از دعوت به مصاحبه و انجام مصاحبه فنی با مدیر مربوطه امکان تائید یا عدم تائید متقاضی وجود دارد. در صورت عدم تائید، ناامید نشوید چراکه هنوز راه مذاکره و همکاری باز است، اما نه به‌سرعت و مشروط بر اینکه مهارت‌ها و توانمندی‌های فنی خود را افزایش دهید و باز برای ما رزومه بفرستید. یا می‌توانید درخواست کارآموزی بدهید. این درخواست پس از بررسی مدیر مربوطه وارد فرایند کاری خود می‌شود..

در صورت تائید، مرحله نهایی یعنی مصاحبه با مدیر داخلی جهت جذب برگزار خواهد شد. هدف از انجام این مصاحبه عقد قرارداد همکاری و سنجش شایستگی های فردی با روح سازمانی سینا پیشگام است.. همچنین شرح شغل فرد، امکانات و مزایای شرکتو نحوه تعیین حقوق فرد یک بار دیگر برای شما تشریح و تاریخ شروع همکاری نیز مشخص می‌شود.