پیشگام در سلامت

پیشرو نوآوری

مجموعه شرکت سینا پیشگام دارو نوین از سال 1386 با تحت عنوان شرکت  سینا آرات گستر شروع به واردات دارو فوریتی کرد. در سال 1389 با هدف واردات محصولات نوین جهانی و عرضه دارو های به روز در کشور شرکت سینا پیشگام دارو نوین متولد شد. از همان ابتدا با ثبت محصولات و اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی نیاز دارویی کشور را تامین می‌کند.

از سال 1394 شرکت سینا پیشگام در راستای کاهش وابستگی ارزی کشور به واردات دارو اقدام به تولید محصولات به صورت قراردادی در کارخانه‌های معتبر کشور نمود.
0
نمایندگی شرکت‌های اروپایی
0
محصول تولیدی
0
محصول ثبتی وارداتی
0
پخش سراسری همکار

حوزه های فعالیت

به عنوان یک عضو از خانواده دارویی کشور همواره خود را ملزم به پیشرفت و حرکت رو به جلو کرده‌ایم. برای رسیدن به این اهداف همکاران ما نهایت تلاش خود را برای رسیدن محصولات با کیفیت و رفع نیاز دارویی کشور می‌کنند.

واردات دارو و مواد اولیه دارویی

از ابتدای امر، شرکت سینا پیشگام به عنوان متخصص حوزه واردات دارو همیشه در جهت رفع نیاز های دارویی کشور خود را متعهد به رعایت کیفیت و جلب رضایت مردم عزیز کشورمان کرده است. هم اکنون با شرکت در لیست دارو های فوریتی در کنار واردات داروهای ثبتی جریان ورود محصولات را به کشور حفظ کرده است.

دارای 45 پروانه محصول ثبتی

نمایندگی 23 شرکت اورپایی از 15 کشور

واردات سالانه 50 تن مواد اولیه دارویی به کشور

از سال 1394 سینا پیشگام اقدام به تولید به صورت قراردادی در کشور نمود. اولین محصول تولید شده قرص جوشان او. آر. اس اف بود که برای اولین بار در کشور تولید شد. از همان زمان، شرکت سالانه حداقل یک محصول جدید را به سبد تولیدی خود اضافه کرده است. این سبد از محصولات گیاهی یا دارو های شیمایی و مکمل های غذایی را شامل می‌شود.

تولید، تحقیق و توسعه

پس از موفقیت شرکت سینا پیشگام دارو نوین در امر واردات این شرکت با بهره جویی از نیروهای متخصص و با توجه به سیاست های این شرکت مبنی بر برخورداری تمام مردم دنیا از محصولات با کیفیت و همچنین هدف سیاسی ایران در رابطه با توسعه صادرات غیر نفتی ،برخود لازم دانسته تا علاوه بر تامین بازار دارویی کشور نسبت به صادرات محصولات دارویی به بازارهای هدف نیز اقدام کند.

صادرات پایه‌ی توسعه پایدار است. سینا پیشگام با هدف گسترش بازار های خود اقدام به ثبت نمایندگی در عراق و صادرات موفق به کشور های همسایه، غنا و ونزوئلا کرده است. 

چشم انداز سینا پیشگام

پایان 1403

تولید و R&D

افزایش سبد محصولات تولید به 25 عنوان

با محوریت محصولات دانش بنیان

پایان 1403

پایان 1403

واردات دارو و مواد اولیه

رسیدن به حجم 100 تن مواد اولیه دارویی

افزایش 49 عنوان به محصولات ثبتی

پایان 1403

پایان 1403

صادرات

گسترش بازار در منطقه‌ی آمریکا مرکزی

افزایش دو برابری حجم مبادلات با کشور های همسایه

پایان 1403