بیماری کووید ۱۹

محققان دانشگاه استنفورد آمریکا در ایالت کالیفرنیا دریافتند که یک سوم از بیماران مورد مطالعه مبتایان به شکل خفیف کووید-۱۹ ، علائم گوارشی بروز داده اند. بیشتر بدانید

نتایج حاصل از مطالعات جدید منتشر شده در دنیا نشان می‌دهد که برخی افراد در مراحل اولیه عفونت با ویروس کرونا ممکن است علائمی مانند درد شکم، اسهال، یبوست، تهوع و استفراغ را تجربه کنند. به تازگی، محققان دانشگاه استنفورد آمریکا در ایالت کالیفرنیا دریافتند که یک سوم از بیماران مورد مطالعه مبتلا به شکل خفیف کووید-۱۹، علائم گوارشی بروز داده‌اند. یکی دیگر از منابع جدید منتشر شده توسط محققان در پکن اعلام کرد که در ۳ تا ۷۹ درصد از مبتلایان به کووید-۱۹ علائم گوارشی بروز کرده است. بنابراین ممکن است برخی بیماران بدون نشان دادن علائم ریوی، تنها با مشکلات شکمی مراجعه کنند و یا برخی علائمی همچون تهوع، استفراغ یا اسهال را قبل از سایر تظاهرات همچون تب یا علائم تنفسی بروز دهند.

با توجه به از داست رفتن آب بدن و همچنین تامین املاح مورد نیاز بدن به ویژه در دوران کرونا ( و مبتلایان به این بیماری)، تاکید فراوان بر استفاده از ORS  شده است. که پیشنهاد می گردد توصیه نامه دانشگاه شهید بهشتی در خصوص مدیریت تغذیه ای برای این دوران را مطالعه نمایید.

بر حسب این امر شرکت سینا پیشگام دارو نوین با همکاری داروخانه آنلاین داروچی برای ارتقای سلامت جامعه بسته ای جهت حمایت از هموطنان در سراسر ایران عزیز درنظر گرفته است.

کمپین سلامتی (کرونا)

 در این دوران پکیج سلامتی خود را شامل:
- ۲ عدد ORS (10 تایی)
- ۱ عدد ویتامین ث (۲۰ تایی)
- فقط ۸۲۸۰۰ تومان
بصورت ارسال رایگان خدمت همه هموطنان خواهد رساند.

از دارو خانه آنلاین داروچی می توانید به راحتی خرید کنید