تخفیفات محصولات بهداشتی با عضویت در ”سینامگ”

15% تا 70% تخفیف ویژه مشترکین از داروخانه آنلاین داروچی

چه محدودیت های سنی برای مصرف قرص سیلدنافیل وجود دارد؟

چه محدودیت های سنی برای مصرف قرص سیلدنافیل وجود دارد؟

در این مطلب می خواهیم درباره رابطه بین قرص سیلدنافیل و سن صحبت کنیم، پس با سینامگ همراه شوید:

مواجهه با مشکلات در اتاق خواب می تواند برای یک زوج بسیار فراتر از یک شب ناامید کننده باشد. به دنبال آن معمولاً یک سری افکار و ترس های شدید در ذهن یک مرد در مورد اختلال در نعوظ و عدم توانایی در “بالا بردن آن” ایجاد می شود. و هرچه بیشتر نتواند از فکر کردن در مورد آن جلوگیری کند، شانس اینکه نعوظ صورت گیرد کمتر است. جلوگیری از ورود این افکار به ذهن یک مرد به معنای متوقف کردن یا جلوگیری از تکرار هرگونه مشکل بعدی است.

در چنین وضعیتی مانند این است که مردان به دنبال راه حل می گردند. هر چیزی که بتواند مشکلی که آنها با آن روبرو هستند را درمان کند، خواه از نظر روانی یا جسمی باشد. دشوار است که بفهمید عملکرد شما واقعاً مطابق انتظار شریک زندگی شما نیست، بنابراین در واقع اینجا همان جایی است که سیلدنافیل نقش خود را آغاز می کند. سوال این است که شما برای استفاده از آن باید چند سال داشته باشید؟ آیا از نظر ایمنی برای استفاده محدودیت سنی وجود دارد؟
در صورت تردید می توانید از قرص های تقویت کننده طبیعی مردانه به جای ویاگرا استفاده کنید.

محدودیت مصرف ویاگرا | سینامگ

تمامی سوالات شایع درباره سیلدنافیل و اختلال نعوظ (ED) در اینجا پاسخ داده شده است

اختلال نعوظ (ED) می تواند در مردان کم سن ۱۸ تا ۲۰ سال رخ دهد. این مشکلی نیست که فقط با افزایش سن اتفاق بیفتد، بلکه بیشتر مشکلی است که در بدن شما رخ می دهد. جنبه های جسمی بسیاری وجود دارد که می تواند مانع از نعوظ طبیعی در مرد شود و این زمانی است که آنها معمولاً به دنبال روش های تولید شده برای رسیدن به نعوظ هستند. مطالعات نشان داده است که در هنگام مصرف سیلدنافیل برای مقابله با مشکلاتی که در اتاق خواب اتفاق می افتد، تا زمانی که شما بالای ۱۸ سال سن دارید، مصرف این دارو خطر آفرین نیست.

در مورد مردان جوان انگ و ننگ زیادی وجود دارد که از هر نوع سیلدنافیل استفاده می کنند، اما آن چنان غیر معمول نیست که مردم تصور می کنند. قرار دادن محدودیت سنی ۱۸ سال به بالا برای استفاده از ویاگرا برای بچه های کم سن که هنوز بدنشان کاملاً رشد نکرده و فرایندهای تصمیم گیری مشکوک دارند، جلوگیری می کند. وقتی صحبت از مردان جوان از بین ۲۰ تا ۳۰ سالگی می شود، خجالت ناشی از اختلال نعوظ آسیب روحی بزرگی به آنها وارد می کند زیرا در این صورت است که فرد در اوج فعالیت جنسی خود قرار دارد. اکثر مردم این اتفاق طبیعی را امری شرم آور می دانند و این جوانان را از مشاوره با پزشکان واقعی منصرف می کند تا از یک تجربه شرم آور جلوگیری کنند. مصرف این قرص توسط مردان جوان کاملاً طبیعی است و طی چند سال گذشته تعداد مردان جوانی که از آن استفاده می کنند به طور مداوم در حال افزایش است.

مصرف سیلدنافیل یا ویاگرا برای مردان بالای ۷۰ سال.

ما در مورد چگونگی جوان بودن شما برای استفاده از آن بحث کرده ایم، اما آیا این سوال نیز وجود دارد که شما باید چند ساله باشید تا بتوانید از سیلدنافیل استفاده کنید؟ سنی وجود ندارد که سیلدنافیل به دلیل سن شما برای شما مضر باشد. مطالعات ثابت کرده است که این دارو برای مردان مسن بالای ۷۰ سال ایمن و مفید است و به آنها این امکان را می دهد که از لذت های جلب رضایت همسر خود و انجام عمل جنسی در هر زمان که بخواهند لذت ببرند.

سیلدنافیل خود هیچ آسیبی به شما نمی رساند هنگامی که صرفاً پای سن در میان باشد. هر مشکلی که ممکن است کسی در هنگام مصرف با آن روبرو شود بیشتر به سلامت فرد بستگی دارد و اگر از هر چیزی مانند مشکلات قلبی عروقی، مشکلات کبد / کلیه یا بیماری های دیگر مانند کم خونی رنج می برد، در صورت مصرف این قرص ها،  ممکن است به فرد آسیب برساند.

ویاگرا و محدودیت مصرفی سنی | سینامگ

سیلدنافیل عمدتا برای افرادی که مشکلات قلبی دارند محدود می شود

بنابراین اگر این مسئله به سن و سال مرتبط نباشد، مشکل واقعی در مورد عوارض جانبی کسی که می تواند از مصرف سیلدنافیل رنج ببرد چیست؟ خوب، این مسائل بیشتر مربوط به قلب است. اگر کسی که می خواهد سیلدنافیل بخورد که از نظر سلامتی از جمله فشار خون بالا / پایین، تنگی دریچه آئورت یا هرگونه خطر نارسایی قلبی دچار مشکل شده است، خبر بدی برای او وجود دارد، اینکه واقعاً نمی تواند از آن استفاده کند.

با کمک  سیلدنافیل  به جریان خون در آلت تناسلی شما، هرگونه مشکل در قلب می تواند منجر به مسائل پزشکی جدی شود و نیاز به درمان فوری پزشکی دارد. بیشترین نگرانی برای شخصی که آن را مصرف می کند باید این باشد که آیا وی به استفاده بی خطر از دارو متعهد است یا خیر. قبل از مصرف هرگونه قرص، همیشه باید یک معاینه پزشکی در مورد قلب، کبد، کلیه و هر بیماری احتمالی مانند کم خونی که مربوط به خون است، انجام شود.

عوامل خطر بالقوه سیلدنافیل از خود محصول ناشی می شود

هنگامی که می خواهید از داروی خاصی استفاده کنید، همیشه بهتر است مطمئن شوید که توسط موسسات پزشکی تأیید شده است تا مطمئن شوید که خود را از خطر دور می کنید. بیشتر حوادث مربوط به سیلدنافیل معمولاً به دلیل تهیه دارو از منبعی غیر مجاز یا نا معتبر که  ادعای معجزه می کنند است که چیزی جز به خطر انداختن سلامتی شما در پی ندارد.

وب سایت ها و تبلیغات زیادی برای حل هر مشکلی که ممکن است در اتاق خواب داشته باشید وجود دارد، اما وقتی صحبت از مصرف چیزی می شود که به طور بالقوه ممکن است باعث صدمات مهلک شما شود، بهتر است با احتیاط استفاده کنید. همیشه گواهینامه های محصول را بررسی کنید تا بتوانید مطمئن شوید آنچه مصرف می کنید برای شما بی خطر است، به شرطی که قبلاً با پزشک خود مشورت کرده باشید تا در وهله اول به شما اطلاع دهد که آیا می توانید دارو را مصرف کنید.

همیشه قبل از مصرف سیلدنافیل نسخه بگیرید

این نکته را نمی توان به اندازه کافی تأکید کرد. برای تهیه سیلدنافیل واقعاً نیازی به تهیه نسخه ندارید، تقریباً در همه جا موجود است. شما به طور کلی می خواهید از یک پزشک مجاز نسخه بگیرید زیرا دریافت این به این معنی است که یک پزشک سابقه پزشکی شما را معاینه کرده و به شما گفته استفاده از آن برای شما بی خطر است. این دارو به غیر از قرص شکل های دیگری نیز مانند ژل دارد که عوارض جانبی آن همانند عوارض جانبی قرص نیست و عوارض کمتری دارد.

تهیه نسخه پزشکی واقعاً دشوار نیست، در واقع شما با پر کردن یک فرم، سابقه پزشکی خود بررسی می کنید تا از هر چیزی که به شما آسیب برساند جلوگیری کنید. نظر یک دکتر همیشه قابل اعتمادتر است.

این مسئله مربوط به سن نیست، بلکه مسئله توان بدن شماست

تحقیقات انجام شده تا کنون نشان می دهد که سیلدنافیل هرچه پیرتر شوید ، واقعاً به شما یا بدن شما آسیب نمی رساند، فقط این مسئله است که آیا بدن از پس آن برمی آید یا نه. بعضی از افراد علائم و بیماری هایی دارند که این دارو برای آنها مضر است، در حالی که دیگران با مصرف آن حتی در سنین پیری کاملاً خوب هستند. بهتر است فقط درصورتی که توسط پزشک مناسب دیده شده است آن را مصرف کنید. شما باید همیشه احساس امنیت کنید و هرگز اثرات مضر احتمالی دارو بر روی بدن خود را تجربه نکنید.

تاثیر قرص سیلدنافیل در سنین مختلف

طبق آزمایشات انجام شده بر روی مردان، قرص سیلدنافیل در سنین پایین اثر بخشی بیشتری نسبت به افراد با سن بالاتر دارد و هرچه سن بالاتر برود، اثر سیلدنافیل کاهش میابد.
شایع ترین عوارض جانبی برای افراد در سنین بین ۵۹ تا ۸۰ سال، سردرد و گرفتگی عضلانی بوده است.

نتیجه گیری

سیلدنافیل که برای ما بیشتر به نام ویاگرا شناخته شده است، برای افرادی که اختلالات نعوظ و مشکلات زود انزالی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

اما افراد باید جهت استفاده درمانی از آن این دارو را زیر نظر پزشک مصرف کنند. این دارو فقط برای افرادی که بیماری های زمینه ای مثل، بیماری قلبی، دیابت و… دارند ممنوع می باشد.

 

منابع:
https://www.sochealth.co.uk-

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov

فهرست مطالب