Effervescent Calcium 500 | کلسیم ۵۰۰ جوشان

بالا بردن استحکام دندان ها

کمک به سلامت استخوان ها

جبران کمبود کلسیم

قرص جوشان کلسیم ۵۰۰ میلی گرم حاوی مقداری مناسب از کلسیم برای تامین نیاز بدن افراد مختلف است. این کلسیم جوشان به پیشگیری از پوکی استخوان ها و همچنین به بالا بردن استحکام دندان های ما کمک می کند. این محصول با طعم دوست داشتنی لیمو تولید شده است. کلسیم از فراوان ترین ماده های معدنی در بدن است که مقادیر زیادی از آن در استخوان ها و دندان ها موجود است. تنها حدود 1 درصد از کلسیم در مابقی بدن پخش است و موجب فعالیت های زیادی می شود. برای مثال می توان به انقباض ماهیچه ها که به وجود کلسیم وابسته است اشاره کرد.
عملکرد کلسیم در بدن
تنظیم ضربان قلب
کاهش بی خوابی.
موثر در متابولیسم جذب آهن.
در انتقال تحریکات سیستم عصبی نقش اساسی دارد
یکی از عوامل استحکام استخوان های بدن کلسیم است. برای جلوگیری از پوکی استخوان در دوران سالمندی و یا به وجود آمدن تراکم مناسب برای استخوان ها بهتر است تا مقادیر کافی از کلسیم در رژیم غذایی دوران قبل از بلوغ وجود داشته باشد.
یکی از مواد ضروری برای عملکرد مناسب عضلات کلسیم است. در صورت عدم وجود کلسیم حرکت برای ما امکان پذیر نیست.
به واسطه یون کلسیم است که انتقال پیام های عصبی به آسانی صورت می گیرد.
تفاوت قرص کلسیم با قرص جوشان در چیست؟
کلسیم سینا پیشگام حاوی مقادیر مناسبی از کلسیم کربنات است. این ماده در محیط اسیدی معده حل می شود و سپس برای جذب شدن وارد دستگاه گوارشمان می شود. در صورتیکه برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن خود از قرص کلسیم استفاده می کنید ممکن است که با دو مشکل عمده روبرو شوید: اولین مشکل حل شدن کلسیم کربنات در معده باعث تولید شدن گاز دی اکسید کربن و نفخ می شود. دومین دشواری ای که با آن روبرو می شویم کاهش اسید معده است! این مشکلی است که بیشتر سالمندان با آن مواجه می شوند و در نتیجه آن قرص به درستی در معده حل نمی شود و همان طور به روده منتقل می شود. بهترین راه حل برای برطرف کردن این مشکلات استفاده از قرص جوشان است. قرص جوشان کلسیم در آب و خارج از معده حل می شود، بنابراین مرحله انحلال قرص در معده حذف می شود و دیگر گاز معده تولید نشده و برای حل شدنش نیاز به اسید نداریم.