جلوگیری از زود انزالی و افزایش زمان نزدیکی

تقویت میل جنسی و افزایش انرژی

کمک به بهبود ناباروری

Bioenergol Power

مکمل پاور از دسته مکمل های Bioenergol است که در کشور پرتغال تولید می شود. افزایش میل جنسی و بهبود ناباروری از مشخصه های اصلی پاور است. این مکمل خوراکی به صورت مایع بوده و باعث افزایش خون رسانی به اندام ها و همچنین بهبود وضعیت نعوظ می شود. افزایش گردش خون، به سبب وجود ال آرژنین – ال آسپارتات سطح انرژی را بالاتر برده و سبب تجربه رابطه بهتری در زوج ها می شود. مکمل پاور، با دارا بود موادی همچون ال آرژنین – ال آسپارتات، جینسینگ پرویی (ماکا به شکل مایع) و روی، علاوه بر بهبود ناباروری به افزایش میل جنسی و همچنین بهبود وضعیت نعوظ بسیار کمک می کند.

ال آرژنین – ال آسپارتات:

آل آرژنین آل اسپارت سبب افزایش خون رسانی به اندام های بدن می شود و مصرف مکمل های آن باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی و بهبود وضعیت نعوظ می گردد، از این رو برای مردانی که با مشکلاتی از قبیل نعوظ ناکامل مواجه هستند، می تواند مفید واقع شود. همچنین آرژنین اسپارت با اتساع عروق خونی موجب افزایش میل جنسی در خانم ها و آقایان می گردد. آل آرژنین آل اسپارت می تواند باعث افزایش تعداد، سرعت حرکت و طول عمر اسپرم ها شده و قدرت باروری در مردان را افزایش می دهد.

گیاه ماکا:

ماکا گیاهی است که در پرو کشت می شود و به نام «جینسینگ پرویی» شهرت دارد. این گیاه اثرات زیادی بر انسان دارد به ویژه باعث افزایش قدرت جنسی می شود. امروزه گیاه ماکا نوعی ویاگرای طبیعی محسوب می شود، از این رو این گیاه محرک جنسی قوی برای خانم ها و آقایان است، بنابراین هر دو جنس می توانند برای افزایش میل جنسی از آن بهره مند شوند. این گیاه به تنهایی میل جنسی را ده برابر می کند درنتیجه حتی برای افرادی که از اختلالات یا ناتوانی جنسی نیز رنج می برند مناسب است. هم چنین ماکا یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی برای افزایش قدرت باروری محسوب می شود.

روی:

روی شهرت دیرینه ای در افزایش میل جنسی قدرت باروری مردان و زنان دارد. این عنصر معدنی در فیزیولوژی تولیدمثل مردان نقش به سزایی ایفا می کند. بیشترین مقدار روی در مردان در غده پروستات وجود داشته و در تمامی مراحل باروری ازجمله متابولیسم هورمونی، عملکرد غده پروستات و تشکیل و تحرک اسپرم نقش دارد. همچنین اسپرم را در برابر صدمات اکسیداتیو و باکتری های واژن محافظت می کند. کمبود روی سبب کاهش مقدار هورمون تستوسترون و کاهش تعداد اسپرم ها می شود. درواقع شاید بتوان گفت روی حیاتی ترین ماده معدنی در کارکرد جنسی مردان است.

روزانه یک شات مصرف شود.
در صورت تمایل با آب یا آبمیوه مخلوط نمایید.
قبل از استفاده به خوبی تکان دهید، بعد از باز کردن در شات به سرعت مصرف نمایید.

در صورت ابتلا به هر گونه بیماری قبل از مصرف، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

سایر محصولات