مکمل وارداتی

Bioenergol Femme

 • یک مکمل غذایی است که برای زنان طراحی شده است.

 • در مواردی نظیر کاهش میل جنسی و خستگی جسمی در زنان کاربرد دارد.

 • هم چنین منبعی از مواد مغذی مهم برای عملکرد سیستم تولید مثل می باشد.

مواد تشکیل دهنده:

ال-آرژنین، ال-آسپارتات

1000mg

جینسینگ

500mg

ویتامین B6

1/4mg 

روی

10mg 

عوارض جانبی:

 • در برخی موارد اختلالات دستگاه گوارش و بی خوابی.

هشدار:

 • با چای، قهوه و سایر محرک ها مصرف نشود. در موارد عفونت های حاد ، بی خوابی و تپش قلب توصیه نمی شود.

تداخلات دارویی:

 • داروهای ضد اضطراب ، مهارکننده های مونوآمین اکسید و از داروهای ضد پلاکت.

دستور مصرف:

 • روزانه یک شات مصرف شود.

 • در صورت تمایل با آب یا آبمیوه مخلوط نمایید.

 • قبل از استفاده به خوبی تکان دهید،بعد از بازکردن در شات به سرعت مصرف نمایید.

Femme

کاتالوگ محصول Bioenergol Femme

جینسینگ:

جینسینگ به بهبود میل جنسی،کاهش خشکی واژن وهم چنین افزایش شانس باروری کمک می کند.به دلیل اینکه:

 • تنظیم سطح هورمون ها:جینسینگ به عنوان یک  adaptogen به تنظیم تعادل هورمونی بدن کمک می کند که این کار را از طریق بهبود عملکرد سیستم غدد درون ریز انجام می دهد.همچنین مشتقات فیتواستروژن موجود در جنسینگ سطح استروژن را تنظیم می کند. و از طرف دیگر به کبد در تولید استروژن اضافی کمک می کند.

 • افزایش مقاومت به استرس روانی:محققان دریافتند که جینسینگ به افراد برای مقابله با موقعیت های  استرس زا اعم از فشار روانی زندگی روزمره و هم چنین شوک ناشی از حوادث کمک می کند.

 • کنترل سطح کورتیزول:محققان دریافتند که مصرف منظم جینسینگ به تنظیم سطح کورتیزول کمک می کند.کورتیزول یکی ازهورمون های بدن است که در طول  شرایط استرس زا تولید می شود و از طرف دیگر منجر به افزایش چاقی و چربی شکمی می شود که این دو عامل – یعنی استرس و چاقی – دو عامل دخیل در ناباروری می باشند

ویتامین B6 :

عملکرد این ویتامین کمک به تنظیم فعالیت هورمونی، کاهش خستگی و ضعف است. تغییرات متوسط در سطح داخل سلولی ویتامین B6 ممکن است اثرات تعدیل کننده در تولید استروئید ها (گلوکوکورتیکوئیدها، پروژسترون و استروژن) داشته باشد. برخی از این هورمون ها نقش مهمی را در عملکرد جنسی و کارایی دستگاه تولید مثل بازی می کنند.

روی:

هر چند فقط به مقدار بسیار کم مورد نیاز است اما نقش بزرگی را درسلامت جنسی زنان ایفا می کند.کمبود روی باعث کاهش نیاز جنسی در همه افراد می شود، به خصوص در زنان که کمبود روی از یک طرف به دلیل از دست دادن خون از طریق قاعدگی و از طرف دیگر به علت گرایش آنها به رژیم غذایی محدود و لاغری بسیار شایع است. روی سلامت جنسی و باروری زنان را پشتیبانی می کند. در زنان روی در روند رشد اووسیت یا تخمک نقش دارد. اگر زنان دچار کمبود روی باشند، تخمک نمی تواند به درستی بالغ شود و تخمک گذاری انجام نمی شود.

آرژنین آسپارتات:

آرژنین یک آمینو اسید ضروری و یکی از بلوک های ساختمانی پروتئین در بدن انسان می باشد که به عنوان یک محرک جنسی بی خطر و مؤثر شناخته شده است. آل آرژنین پیش ماده اکسید نیتریک (NO)در بدن انسان است که باعث گشادی عروق و افزایش جریان خون در بدن می شود. در سال 1990، دانشمندان کشف کردند که آرژنین نه تنها یک ترکیب ضروری است که به گردش خون کمک می کند ، بلکه برای عملکرد جنسی در مردان و زنان بسیار مهم می باشد. جریان خون بالاتر از یک سو باعث حساس تر شدن بافت کلیتوریس و واژن در پاسخ به تحریک جنسی می شود واز سوی دیگر به احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی کمک می کند. طی یک مطالعه که بر روی 77 زن در سنین مختلف انجام شد پس از گذشت چهارهفته، 73.5% از زنان که یک مکمل شامل ال_آرژنین را مصرف کرده بودند، رضایت جنسی بیشتری ، از جمله افزایش تمایل جنسی و حساسیت کلیتوریس، افزایش دفعات و اوج لذت جنسی و کاهش خشکی واژن را گذارش کرده بودند. ال_آرژنین موجب بهبود سلامت دستگاه تولید مثل افزایش شانس باروری در زنان می شود به این دلیل که:

 • باعث افزایش گردش خون به رحم، تخمدان واندام تناسلی می شود.
ال_آرژنین با افزایش گردش خون به تخمدانها به بهبود روند تخمک گذاری کمک می کند. جریان خون افزایش یافته به رحم با ایجاد محیط بهتر برای لانه گزینی تخمک در افزایش احتمال باروری مؤثراست. جریان خون برای عملکرد مناسب اندام های تناسلی مهم است و ممکن است شانس باروری را بهبود بخشد.
 • ال_آرژنین سطح نیتریک اسید را افزایش می دهد.
ال_آرژنین توسط بدن برای ایجاد اکسید نیتریک(NO) مورد استفاده قرار می گیرد.تحقیقات نشان داده است که افزایش سطح (NO) به کاهش التهاب کمک می کند که در برخی از علل ناباروری از جمله فیبروم، اندومتریوز وpcos  شایع است.
 • بهبود تولید مخاط دهانه رحم
افزایش جریان های خون به اندام های نتاسلی می تواند به تولید مخاط دهانه رحم کمک کند. برخی از زنان به اندازه کافی مخاط دهانه رحم را تولید نمی کنند و برخی دیگر مخاطی را تولید می کنند که برای ورود اسپرم بیش از حد غلیظ است. ال_آرژنین می تواند از طریق بهبود جریان خون موجب تولید مخاط رحم مطلوب و متعادل شود.