داروهای تولیدیکرم واژینال کلیندامازول
کلیندامازول-بنر موبایل

درمان عفونت های قارچی و باکتریایی

استفاده از یک دارو به جای دو دارو

دارای 7 اپلیکاتور

کرم واژینال کلیندامازول

درمان همزمان عفونت های قارچی و باکتریایی | استفاده از یک دارو به جای دو دارو
کرم واژینال کلیندامازول ترکیبی از داروی کلیندامایسین (2%) و کلوتریمازول (2%) به عنوان ماده مؤثر می باشد. کلوتریمازول یک داروی ضد قارچ است که در درمان و کاهش خارش و سوزش واژنی ناشی از عفونت های قارچی مانند کاندیدا مورد استفاده قرار می گیرد. کلیندامایسین نوعی آنتی بیوتیک است که برای درمان شماری از عفونت های باکتریایی واژینال استفاده می شود. ترکیب این دو دارو در کرم واژینال کلیندامازول به درمان همزمان عفونت های واژینال قارچی و باکتریایی کمک می کند.

در مقاله ای سعی بر آن شده تا به سوالات رایج درباره عفونت قارچی و علائم و نشانه های آن پاسخ داده شود. برای افزایش آگاهی خود نسبت به این موضوع و سلامت جنسی پیشنهاد می شود مقاله ذکر شده را مطالعه کنید و همچنین اطلاعت خود را درباره سایر محصولات و مکمل های جنسی از جمله مکمل فممه و ژل موضعی ارکژل بالا ببرید.

هنگام استفاده از کرم واژینال کلیندامازول مواردی است که حتما باید به آنها توجه داشته باشید. برای اطلاع از آن ها بخش هشدار و احتیاط را مطالعه نمایید.

درمان همزمان عفونت های قارچی و باکتریایی.
استفاده از یک دارو به جای دو دارو.
مصرف آسان.
دارای 7 اپلیکاتور یک بار مصرف جهت رعایت بهداشت.

– طول دوره درمان خود را حتی در صورت شروع قاعدگی کامل نمایید.

– در صورت بروز اسهال یا حساسیت در طی دوره درمان یا پس از آن، مصرف دارو را فوراً قطع و به پزشک مراجعه نمایید.

– به علت وجود ترشحات از پد بهداشتی استفاده نموده و از تامپون استفاده ننمایید.

– جهت جلوگیری از عفونت مجدد از لباس زیر تمیز و نخی استفاده نمایید.

– در طول دوره درمان و تا سه روز پس از پایان آن از مقاربت اجتناب ورزید. توجه داشته باشید این دارو می تواند اثر ضدبارداری وسایل جلوگیری کننده از بارداری از جنس لاتکس نظیر کاندوم، دیافراگم و کلاهک دهانه رحم را کاهش دهد. چرا که کرم واژینال کلیندامازول حاوی موادی با پایه ی روغنی است که می تواند موجب تخریب یا تضعیف اثر ضدبارداری وسایل جلوگیری کننده از بارداری شود.

– از مصرف همزمان این دارو با داروهای مهارکننده سیستم عصبی-عضلانی مانند بوتاکس خودداری کنید.

در صورت داشتن سابقه حساسیت به کلیندامایسین، لینکومایسین، کلوتریمازول، ایتراکونازول، فلوکونازول و سایر قارچ های این دسته دارویی (آزول ها) از مصرف دارو خودداری کنید.

سایر محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر