کلیندامازول-بنر موبایل

درمان عفونت های قارچی و باکتریایی

استفاده از یک دارو به جای دو دارو

دارای 7 اپلیکاتور

کلیندامازول

درمان همزمان عفونت های قارچی و باکتریایی | استفاده از یک دارو به جای دو دارو
کرم واژینال کلیندامازول ترکیبی از داروی کلیندامایسین (2%) و کلوتریمازول (2%) به عنوان ماده مؤثر می باشد. کلوتریمازول یک داروی ضد قارچ است که در درمان و کاهش خارش و سوزش واژینال ناشی از عفونت های قارچی مانند کاندیدا مورد استفاده قرار می گیرد. کلیندامایسین نوعی آنتی بیوتیک است که برای درمان شماری از عفونت های باکتریایی واژینال استفاده می شود. ترکیب این دو دارو در کرم واژینال کلیندامازول به درمان همزمان عفونت های واژینال قارچی و باکتریایی کمک می کند

درمان همزمان عفونت های قارچی و باکتریایی.
استفاده از یک دارو به جای دو دارو.
مصرف آسان.
دارای 7 اپلیکاتور یک بار مصرف جهت رعایت بهداشت.

  • طول دوره درمان خود را حتی در صورت شروع قاعدگی کامل نمایید.
    در صورت بروز اسهال یا حساسیت در طی دوره درمان یا پس از آن، مصرف دارو را فوراً قطع و به پزشک مراجعه نمایید.
  • کلیه اصول بهداشتی را رعایت فرمایید. به علت وجود ترشحات از پد بهداشتی استفاده نموده و از استفاده از تامپون خودداری نمایید. جهت جلوگیری از عفونت مجدد از لباس زیر تمیز و نخی استفاده نمایید.
  • در طول دوره درمان از مقاربت اجتناب ورزید. توجه داشته باشید در طول مصرف این دارو و تا سه روز پس از پایان درمان، از وسایل جلوگیری کننده از بارداری از جنس لاتکس نظیر کاندوم، دیافراگم و کلاهک دهانه رحم استفاده نکنید. این دارو می تواند اثر ضدبارداری آن ها را کاهش دهد چرا که کرم واژینال کلیندامازول حاوی موادی با پایه ی روغنی است که می تواند موجب تخریب یا تضعیف اثر ضدبارداری وسایل جلوگیری کننده از بارداری شود.
  • از مصرف همزمان این دارو با داروهای مهارکننده سیستم عصبی-عضلانی مانند بوتاکس خودداری کنید.

در صورت داشتن سابقه حساسیت به کلیندامایسین، لینکومایسین، کلوتریمازول، ایتراکونازول، فلوکونازول و سایر قارچ های این دسته دارویی (آزول ها) از مصرف دارو خودداری کنید.

سایر محصولات