بهبود ناتوانی جنسی و اختلالات نعوظ در آقایان

بهبود میل جنسی و ارگاسم در بانوان

کمک به افزایش شانس باروری در بانوان

ژل موضعی سیلدنافیل - ارکژل

سیلدنافیل در درمان اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی در آقایان و مشکلات برانگیختگی جنسی در بانوان استفاده می شود. این دارو با افزایش جریان خون در آلت تناســـلی به نعوظ در هنگام تحریک جنسی کمک می کند. سیلدنافیل باعث مهار نوع شـــماره ۵ آنزیم فسفودی استراز (cGMP) و افزایش نیتریک اکساید (NO) در سلول ها می گردد. این آنزیم جریان خون در آلت تناسلی مرد را تنظیم می کند. درواقع سیلدنافبل جریان خون را در آلت تناسلی مردان در شرایط تحریک جنسی افزایش می دهد. محصولات مختلفی از جمله مکمل پاور وجود دارد که به نعوذ کمک می کند. برای دانستن بیشتر در رابطه با اختلالات در نعوظ و راه های رفع زود انزالی، توصیه می شود مقاله لینک شده را مطالعه کنید.

از آنجایی که سیلدنافیل در افزایش خون رسانی به واژن و ناحیه کلیتورال نیز دخالت دارد می تواند موجب بهبود تحریک و ارگاسم در زنان شود. اختلال برانگیختگی جنسی در زنان زمانی رخ می دهد که افزایش جریان خون برای فعالیت جنسی کافی نیست. اختلال برانگیختگی معمولاً با اختلال ارگاسم نیز همراه است.

همچنین شواهد نشان می دهند سیلدنافیل موجب افزایش جریان خون رحمی و افزایش ضخامت آندومتر نیز می گردد. به دلیل این ویژگی، این دارو انتخاب بالقوه برای بهبود اندومتر نازک است که موجب کاهش نرخ لقاح و بارداری در زنان می گردد. ضخامت کم آندومتر یکی از دلایل عدم موفقیت روش های درمان ناباروری بخصوص IVF است. مکمل های متفاوتی برای بهبود باروری وجود دارد، یکی از آنها، مکمل فممه است. برای آشنایی بیشتر با این محصول صفحه مربوط به آن را بخوانید.

فواید ژل سیلدنافیل:

1) به دلیل تماس مستقیم با موضع هدف و جذب سریع از طریق پوست، اثرگذاری بیشتری دارد.
2) به دلیل حلالیت ژل در آب، به آسانی از روی پوست پاک می شود.
3) دوز دارو به دلیل اثرگذاری بیشتر ژل، در مقایسه با داروهای خوراکی کمتر است.
4) اثر موضعی ژل سیلدنافیل سریع و با کمترین عوارض جانبی می باشد.

شروع اثر این دارو تا نیم ساعت بعد از مصرف آن می باشد. طول مدت اثر این دارو تا حداکثر ۴ ساعت می باشد، لیکن اثر دارو در ۲ ساعت اول بیشتر است.

ژل موضعی سیلدنافیل ارکژل ازجمله محصولاتی است که به تحریک جنسی آقایان و بانوان کمک می کند. برای تحریک جنسی بهتر در هنگام مصرف سیلدنافیل بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

– اختلال های نعوظ در آقایان: نیم ساعت قبل از نزدیکی، لایه ی نازکی از ژل را بر روی آلت تناسلی بمالید.
– اختلال های برانگیختگی جنسی در بانوان: نیم ساعت قبل از نزدیکی، لایه ی نازکی از ژل را بر روی ناحیه کلیتوریس بمالید.

سلامت زنان در دوران بارداری و شیردهی از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا لازم است پیش از مصرف هرگونه محرک جنسی در این دوران حتما با پزشک مشورت نمایید. از کاربردهای ژل موضوعی سیلدنافیل می توان به تحریک جنسی و بهبود ارگاسم در زنان اشاره کرد.

با این حال مصرف سیلدنافیل جهت اختلالات برانگیختگی جنسی در بانوان باردار و شیرده ممنوع است و توصیه نمی شود.

مصرف همزمان سیلدنافیل با این دسته داروها ممنوع می باشد:

داروهای حاوی نیترات نظیر نیتروگلیسیرین، ایزوسورباید دی نیترات

سایر محصولات