افزایش میل جنسی و بهبود ارگاسم

کاهش خستگی و افزایش انرژی

رفع خشکی واژن و تنظیم هورمون ها

Bioenergol femme​

فمه femme bioenergol یک مکمل غذایی برای زنان است که کاربردهای آن در مواردی نظیر کاهش میل جنسی و خستگی در زنان است. همچنین این محصول منبعی از مواد غذایی مهم برای عملکرد سیستم تولیدمثل می باشد. مکمل femme به کمک آمده تا خانم ها تجربه خوبی از رابطه داشته باشند. ال آرژنین – ال آسپارتات موجود در این محصول به همراه جینسینگ، روی و ویتامین B6 از جمله موادی هستند که به سلامت دستگاه تولیدمثل و افزایش باروری کمک فراوانی می کنند.

ال آرژنین – ال آسپارتات:

آرژنین یک آمینواسید ضروری و یکی از بلوک های ساختمانی پروتئین در بدن انسان می باشد که به عنوان یک محرک جنسی بی خطر و مؤثر شناخته شده است. ال آرژنین پیش ماده اکسید نیتریک (NO)در بدن انسان است که باعث گشادی عروق و افزایش جریان خون در بدن می شود. در سال 1990، دانشمندان کشف کردند که آرژنین نه تنها یک ترکیب ضروری است که به گردش خون کمک می کند، بلکه برای عملکرد جنسی در مردان و زنان بسیار مهم می باشد. جریان خون بالاتر از یک سو باعث حساس تر شدن بافت کلیتوریس شده که واژن در پاسخ به تحریک جنسی بهتر عمل می کند و از سوی دیگر احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی را بالا می برد. طی یک مطالعه که بر روی 77 زن در سنین مختلف انجام شد پس از گذشت چهار هفته، 73.5% از زنان که یک مکمل شامل ال آرژنین را مصرف کرده بودند رضایت جنسی بیشتری، از جمله افزایش تمایل جنسی و حساسیت کلیتوریس، افزایش دفعات و اوج لذت جنسی و کاهش خشکی واژن را گزارش کرده بودند. ال آرژنین موجب بهبود سلامت دستگاه تولیدمثل و افزایش شانس باروری در زنان می شود به این دلیل که:

افزایش گردش خون به رحم، تخمدان و اندام تناسلی:

ال آرژنین با افزایش گردش خون به تخمدان ها به بهبود روند تخمک گذاری کمک می کند. افزایش جریان خون به رحم، محیط بهتری را برای لانه گزینی تخمک فراهم کرده و در افزایش احتمال باروری مؤثر است. جریان خون برای عملکرد مناسب اندام های تناسلی مهم است و ممکن است شانس باروری را بهبود بخشد.

افزایش سطح نیتریک اسید:

ال آرژنین توسط بدن برای ایجاد اکسید نیتریک (NO) مورد استفاده قرار می گیرد. تحقیقات نشان داده است که افزایش سطح (NO) به کاهش التهاب کمک می کند که در برخی از علل ناباروری ازجمله فیبروم، اندومتریوز و pcos شایع است.

بهبود تولید مخاط دهانه رحم:

افزایش جریان های خون به اندام های تناسلی می تواند به تولید مخاط دهانه رحم کمک کند. برخی از زنان به اندازه کافی مخاط دهانه رحم را تولید نمی کنند و برخی دیگر مخاطی را تولید می کنند که برای ورود اسپرم بیش از حد غلیظ است. ال آرژنین می تواند از طریق بهبود جریان خون موجب تولید مخاط رحم مطلوب و متعادل شود.

جینسینگ:

جینسینگ قرمز به بهبود میل جنسی، کاهش خشکی واژن و همچنین افزایش شانس باروری کمک می کند. این امر از راه های زیر صورت می گیرد:

تنظیم سطح هورمون ها:

جینسینگ به عنوان adaptogen به تنظیم تعادل هورمونی بدن کمک می کند که این کار را از طریق بهبود عملکرد سیستم غدد درون ریز انجام می دهد. همچنین مشتقات فیتواستروژن موجود در جنسینگ سطح استروژن را تنظیم می کند. و از طرف دیگر به کبد در تولید استروژن اضافی کمک می کند.

افزایش مقاومت به استرس روانی:

محققان دریافتند که جینسینگ به افراد برای مقابله با موقعیت های استرس زا اعم از فشار روانی زندگی روزمره و همچنین شوک ناشی از حوادث کمک می کند.

کنترل سطح کورتیزول:

محققان دریافتند که مصرف منظم جینسینگ به تنظیم سطح کورتیزول کمک می کند. کورتیزول یکی ازهورمون های بدن است که در طول شرایط استرس زا تولید می شود و از طرف دیگر منجر به افزایش چاقی و چربی شکمی می شود. این دو عامل – یعنی استرس و چاقی – دو عامل دخیل در ناباروری می باشند.

روی:

هر چند فقط به مقدار بسیار کم مورد نیاز است اما نقش بزرگی را در سلامت جنسی زنان ایفا می کند. کمبود روی باعث کاهش نیاز جنسی در همه افراد می شود، به خصوص در زنان که کمبود روی از یک طرف به دلیل از دست دادن خون از طریق قاعدگی و از طرف دیگر به علت گرایش آنها به رژیم غذایی محدود و لاغری بسیار شایع است. روی سلامت جنسی و باروری زنان را پشتیبانی می کند. در زنان روی در روند رشد اووسیت یا تخمک نقش دارد. اگر زنان دچار کمبود روی باشند، تخمک نمی تواند به درستی بالغ شود و تخمک گذاری انجام نمی گیرد.

روزانه یک شات مصرف شود.
در صورت تمایل با آب یا آبمیوه مخلوط نمایید.
قبل از استفاده به خوبی تکان دهید، بعد از باز کردن در شات به سرعت مصرف نمایید.

داروهای ضد اضطراب، مهارکننده های مونوآمین اکسیداز و داروهای ضد پلاکت.

با چای، قهوه و سایر محرک ها مصرف نشود. در موارد عفونت های حاد، بی خوابی و تپش قلب توصیه نمی شود.
در صورت ابتلا به هر گونه بیماری قبل از مصرف، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

در طول بارداری و شیردهی با مشورت پزشک مصرف شود.

سایر محصولات