تاریخچه

شرکت سینا پیشگام دارو نوین یکی از شرکت های پیشرو در زمینه بازاریابی، فروش، واردات و صادرات دارو است که پله های ترقی را در کوتاه ترین زمان ممکن طی کرد. این شرکت در سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرده و اکنون یکی از شرکت های مهم در این زمینه است.

از آنجا که ارتقاء پیوسته سطح کیفی داروها و حفظ توان خرید بیماران و درنهایت کسب رضایتمندی پزشکان، متخصصان و بیمار سرلوحه فعالیت های این شرکت قرار گرفته است، لذا ما برای دستیابی به این اهداف ضرورت می دانیم تا تمام نیرو و قوه خود را به کارگیریم.

از طرف دیگر کیفیت، بالاترین شاخص نظارت و ارزیابی ما در تعهد عملی به سایر ارزش های سازمانی است. ما به کیفیت فعالیت های خود در عرصه پاسداری از حق زندگی، تغییر و عدالت اهمیت داده و این اهمیت را در حوزه کیفیت رهبری و مدیریت سازمان، کیفیت روش ها و سیستم های کاری و در کیفیت محصولات خود به سکوی ظهور می رسانیم.

و کلام آخر اینکه، شرکت سینا پیشگام دارو با خلق فرصت های لازم برای توسعه پایدار در نظام دارویی، تلاش دارد تا دسترسی مردم به آخرین فن آوری های دارویی را فراهم کند و از طرف دیگر سعی می‌کند با تامین دارو با کیفیت های بالای جهانی، سطح سلامت و بهداشت را در میان مردم بالا ببرد.

سینا پیشگام دارو نوین