افزایش-میل-جنسی

افزایش میل جنسی و کاهش خستگی

تجربه رابطه لذت بخش برای خانم ها. دو اسیدآمینه که ترکیبشان به بهبود روند تخمک گذاری در بانوان و کاهش التهاب عروق کمک می کند، ال آرژنین و ال آسپارتات هستند. همچنین سایر مواد مغذی موجود در این مکمل روی، جینسینگ و ویتامین B6 است که میزان میل جنسی و مقاومت بدن نسبت به استرس را بالا می برند، هورمون ها را تنظیم و خستگی و ضعف جسمانی را کاهش می دهند. برای دانستن سایر فواید آن به ما بپیوندید.

بهبود ناباروری و افزایش میل جنسی

محرک های بی خطر نسبت به سایر مکمل ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. سه ماده فوق العاده که امروزه در این مکمل ها استفاده می شود، “ال آرژنین-ال آسپارتات”، “ریشه گیاه ماکا” و “روی” است. ال آرژنین-ال آسپارتات با تسهیل خون رسانی به بهبود وضعیت نعوظ کمک می کند. ماکا (جینسیگ پرویی) ویاگرا طبیعی است و زینک وظیفه محافظت از پروستات و اسپرم ها را دارد. برای استفاده و آگاهی بیشتر از این مکمل ها می توانید به ما بپیوندید.

افزایش-میل-جنسی-آقایان

رفع خستگی و افزایش انرژی

ال آسپارتات با بالا بردن جذب ال آرژنین سبب آزاد شدن بیشتر هورمون تستوسترون در بدن می شود که نقش پررنگی در افزایش حجم و قدرت عضلات دارد. این ترکیب کراتین ساز، منبعی غنی از انرژی است. این مکمل با افزایش سطح نیتریک اسید، سبب خون رسانی بهتر به اندام ها شده و خستگی را کاهش می دهد. خون رسانی به اندام ها زمان آمیزش را بالاتر می برد و به نعوظ در آقایان کمک شایانی می کند. موارد بیشتر را در اینستاگرام و یا وب سایت ما بخوانید.

خرید از داروکده

مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید