تاریخچه

شرکت سینا پیشگام دارو نوین یکی  از شرکت های پیشرو در زمینه بازاریابی، فروش، واردات و صادرات دارو است که پله های ترقی را در کوتاه ترین زمان ممکن طی کرد. این شرکت در سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرده و اکنون یکی از شرکت های مهم در این زمینه است.

از آنجا که ارتقاء مستمر سطح کیفی داروها و همزمان حفظ توان خرید بیماران و در نهایت کسب رضایتمندی پزشک و بیمار سرلوحه فعالیت‌های این شرکت قرار گرفته است، لذا ما برخود لازم می دانیم تا برای دستیابی به این اهداف تمام توان خود را به کار گیریم.

از طرف دیگر کیفیت، بالاترین شاخص نظارت و ارزیابی ما در تعهد عملی به سایر ارزشهای سازمانی است. ما به کیفیت فعالیتهای خود در عرصه پاسداری از حق زندگی، تغییر و عدالت اهمیت داده و این اهمیت را در حوزه کیفیت رهبری و مدیریت سازمان، کیفیت روشها و سیستمهای کاری و در کیفیت محصولات خود به سکوی ظهور می‌رسانیم.

و کلام آخر اینکه، شرکت سینا پیشگام دارو با خلق فرصت‌های لازم برای توسعه پایدار در نظام دارویی، تلاش دارد تا دسترسی مردم به آخرین فن‌آوری‌های دارویی را فراهم کند و از طرف دیگر سعی می‌کند با تامین دارو با کیفیت های بالای جهانی، سطح سلامت و بهداشت را در میان مردم بالا ببرد.

سینا پیشگام دارو نوین